Naujienos

2014-11-06 03:11:50

Molėtų rajono ugniagesių komandose vyksta darbuotojų praktinių ir teorinių žinių patikrinimas

  Molėtų rajono ugniagesių komandose vyksta darbuotojų praktinių ir teorinių žinių patikrinimas.

 Pirmiesiems teko parodyti savo žinias ir gebėjimus Giedraičių ugniagesių komandos darbuotojams.Darbuotojų žinias ir gebėjimus vertino Utenos APGV Molėtų PGT viršininkas Romualdas Rimkus ir Molėtų rajono ugniagesių tarnybos direktorius Linas Dirma.

  Visų pirma darbuotojai buvo supažindinti su teisinėmis savivaldybių priešgaisrinių tarnybų najienomis - pristatytas savivaldybių priešgaisrinių tarnybos veiklos sričių aprašas .Taip pat akcentuota pastovaus darbuotojų tobulinimose būtinybė,juk ir ugniagesių komandas pasiekia naujos technolagijos ,tai ir skaitmeninės radijo stotys , GPS imtuvai. Taip pat atkreiptas dėmesys į gyvenviečių vienodais arba panašiais pavadinimais toje pačioje seniūnijoje žinojimą. Juk vien Giedraičių seniūnijoje yra 3 Miškinių kaimai ,2 Dienavagių kaimai ,todėl labai svarbu gavus pranešimą apie gaisrą pasitikslinti kurioje vietoje yra minėta gyvenvietė. Molėtų PGT viršininkas Romualdas Rimkus pažymėjo apie vandens šaltinių buvusių prie gamybinių objektų žinojimo svarbą, prašydamas ugniagesių atkreipti į tai papildomą dėmesį.

 Vėliau buvo tikrinamos ugniagesių teorinės žinios ir vykdomi praktinio pasirengimo pratimai. Pasibaigus pratimų atlikimui buvo susirinkta aptarti šių metų žinių patikrinimo rezultatus, diskutuota kitais ugniagesiams aktualiais klausimais.

 Šį mėnesį toks žinių ir gebėjimų vertinimas vyks visose rajono ugniagesių komandose.

 

Gintas Gobys ir Rimantas Starkus atlieka "pirmos pagalbos švirkšto padavimą"

Jonas Dobilas ir Vytautas Čaikauskas stato ištraukiamasias kopėčias 

Iš kairės :Ugniagesiai- Vytautas čaikauskas, Molėtų PGT v-kas Romualdas Rimkus, Jonas Dobilas, Gintas Gobys,Rimantas Starkus, Viktoras Krylovičius, Juozas Dragūnas ,Audrius Taraškevičius,  Giedraičių UK skyrininkas Algirdas Taraškevičius.